Akčná jar s Carrivederci

 

Akčná jar s Carrivederci

Carrivederci 12.03.2018

Zima pomaly končí a my sme si pre vás s príchodom jari pripravili akčnú súťaž o plavbu rýchlostným člnom s večerou pre dvoch v rakúskom Orth an der Donau. Do súťaže je automaticky zapojený každý, kto sa do 22. 4. 2018 aktívne zapojí cez Carrivederci.com - zaregistrovaním auta alebo vypožičaním si auta. Majiteľov a prenajímateľov však okrem súťaže prekvapia aj ďalšie skvelé akcie! 

 

Akčná súťaž o plavbu rýchlostným člnom s romantickou večerou pre dvoch

Či už službu Carrivederci.com využijete ako majiteľ auta (svoje auto zaregistrujete na prenajímanie) alebo užívateľ (auto si požičiate), automaticky budete zaradený do súťaže o hlavnú výhru, ktorou je zážitková plavba rýchlostným člnom po Dunaji. Výhra zahŕňa aj šampanské priamo na palube člnu a večeru pre dvoch v romantickej reštaurácii Uferhaus. Počas 4-hodinovej plavby uvidíte kameňolom, Hrad Devín, sútok Moravy s Dunajom a zažijete romantiku, adrenalín a zábavu v luxusnom prevedení od speedboats.sk. Súťaž bude ukončená symbolicky na Deň Zeme, 22.4.2018. Losovanie sme naplánovali na 23.4.2018, kedy bude výherca kontaktovaný a vyhlásený cez Facebook stránku Carrivederci. 

 Súťaž o plavbu rýchlostným člnom

 

Akčná akcia pre majiteľov áut

Pre prvých 50 majiteľov vozidiel, ktorí zaregistrujú svoje auto na prenájom cez Carrivederci.com máme pripravenú výhru - dôkladné umytie exteriéru v ručnej autoumyvárni Blisk. Po úspešnej registrácii vozidla obdržíte krátku správu s potvrdením o výhre. Následne stačí len prísť s vozidlom do umyvárňe Blisk, kde bude overená jeho ŠPZ (musí byť totožná s autom registrovaným na Carrivederci.com). O niekoľko minút sa už bude vaše auto lesknúť ako nové a prejde si doslova „jarnou očistou“.

 

Akčná akcia pre používateľov áut

Ak ste si ešte nestíhli vyskúšať prenájom auta cez Carrivederci, teraz máte šancu tak urobiť omnoho výhodnejšie. Až do 30. 4. 2018 získavate zľavu 20% z celkovej sumy prenájmu.* Akcia nie je obmedzená počtom prenajatí a do tohto dátumu ju môžete využiť opakovane. 20% zľava vám bude pripísaná naspäť na účet po skončení prenájmu, spolu so zálohou.   

*Akcia žiadnym spôsobom neovplyvňuje zárobok majiteľov áut. 20 % predstavuje výšku provízie, ktorá je za bežných okolností určená pre portál Carrivederci.

 

 

 ---

Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, odobrená ani riadená spoločnosťou Facebook a nemá s ňou žiaden vzťah.

 

 

Vyber si svoje vozidlo
Diesel 5 250 km / deň
5 Benzín 5 300 km / deň
Diesel 5 400 km / deň
Diesel 5 500 km / deň